1. Hakkımızda

İşletmemiz Hakkında

HAKKIMIZDA - BİZ KİMİZ

Puntalı ve Bükümlü Gipe iplik sektöründe yüksek kalitede iplik üretim faaliyeti gerçekleştirmekte olan firmamızın yerleşim yeri İstanbul Avrupa yakasında yer alan İkitelli Organize Sanayi Bölgesidir. 3000 m² kapalı alanda üretim yapan firmamızın kullandığı teknoloji son sistem olup, tüm üretim faaliyetimiz uzman personelimiz tarafından bilgisayar kontrollü makinelerle gerçekleştirilmektedir.

Aylık üretim kapasitemiz ortalama 200 tondur, bu rakam talep edilen Gipe İplik ve siparişlerin türüne göre artabilmektedir. Üretimde kullanılan hammaddeler yurtiçi ve yurtdışında saygın hammadde üreticilerinden ve markalardan temin edilmektedir.

Yurtiçinde önemli bir Pazar payına sahip olan firmamızın başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracatı bulunmaktadır.
Üretici firma olarak müşterilerimize her zaman yüksek kalitede iplik ve avantajlı fiyat sunma gayreti içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  • Kalite
  • Müşteri memnuniyeti
  • Hızlı üretim ve teslimat
  • Avantajlı fiyat sunabilme Lik-las İplik olarak ilk önceliklerimizdir.

Müşteri talepleri doğrultusunda özel üretim yapma olanağımız vardır. İstenildiği takdirde her türlü numune iplik çalışması en kısa zamanda yapılır ve tarafınıza sunulur.
Müşterilerimiz arasında sizleri de görmekten büyük memnuniyet duyarız.
Her türlü gipe iplik talebiniz için bizimle temas kurmaktan lütfen çekinmeyin